Czy chciałabyś być kobietą fitness? Czy jesteś kobietą fitness, ale chciałabyś być efektywna? Oto 7 wspaniałych wskazówek, jak stać się skuteczną kobietą fitness:

  1. Pobierz program, który najlepiej pasuje do Ciebie. Każda kobieta fitness jest inna. Możesz mieć historię medyczną, w której program może nie być odpowiedni dla Ciebie. Zawsze skonsultuj się z wykwalifikowanym trenerem, aby upewnić się, że program fitness nie zaszkodzi. Jeśli program fitness nie jest dla Ciebie, będzie to tylko przyczyna frustracji i urazów.

  2. Ustaw realistyczne cele. Czy nie byłbyś sfrustrowany, gdybyś zmienił umysł w kształtowanie swojego ciała w miesiącu? Upewnij się, że organizm wolisz w danym okresie jest osiągalny i realistyczny. Program powinien być również praktyczny i nie daje fałszywych nadziei. Ważne jest, aby być świadomym bloków, które napotykasz w codziennym życiu. Pomoże to wiedzieć, jaki program jest zadowalający. Po osiągnięciu programu możesz określić cele i harmonogramy, które są realistyczne.

  3. Ćwiczenia powinny działać na części ciała, w których znajdują się mięśnie. Powodem jest głównie, gdy rozwija się mięśnie, spala więcej kalorii, a następnie zmniejsza się tłuszcze w ciele. Zaleca się ćwiczenia które działają na stawy i podnoszenie ciężarów. Dowiedz się, jakie ćwiczenia działają na pewne części ciała. Również skuteczne są oszczędności czasu.

  4. Bądź systematyczny w pracy nad twoimi mięśniami. Twoje mięśnie powinny być cięższe od czasu. Powtarzanie tych samych zestawów ćwiczeń i tej samej wagi, nie sprawiając, że mięśnie pracują ciężej nie przyniosą zadowalających rezultatów. Możesz rejestrować swoje codzienne wyniki i postępować zgodnie z wcześniejszymi danymi. Dziennik dzienny będzie również motywować Cię, ponieważ jesteś w stanie śledzić, jak daleko idziesz. To buduje zaufanie, ponieważ coś pisze coś, co zostało pomyślnie zrealizowane.

  5. Wykonaj zestaw ćwiczeń w 10 powtórzeniach. Każda liczba, która została osiągnięta, nazywa się powtórzeniem. Staraj się jak najwięcej powtórzeń z mniejszym tempem. Im mniejszy moment, tym mocniej działają mięśnie. I im cięższe, tym większa staje się. Aby sprawdzić, czy podczas podnoszenia jest wiele momentów, sprawdź, czy ramię jest pływające. Jeśli ramię się unosi, to jest dużo pędu.

  6. Bądź elastyczny i wykonaj różne ćwiczenia. Każdy program ćwiczeń powinien mieć różne. Możesz zmieniać swoje ćwiczenia, cele i zestawy co miesiąc, aby zachować motywację i to w podróży. Czyni to pomagając uniknąć nudy i utraty energii fizycznie i psychicznie.

  7. bądź zmotywowany! Najlepszym sposobem na utrzymanie poziomu energii stażystów jest umożliwienie zdrowej konkurencji i umożliwienie im poczucia kontroli. Kontrola ma poczucie odpowiedzialności, gdy wszyscy uczestniczą w realizacji programu. Aby to zrobić, musisz również być konsekwentny w pokazaniu swoich umiejętności.

Nie wszystkie programy działają dla wszystkich typów osób. Nie ma żadnego treningu, który jest najlepszy dla każdego. Ale uczysz się od doświadczonych ludzi. Naucz się docenić bloki i wykazać samodyscypliny, zachować motywację i cięższą pracę każdego dnia i dodawać różnorodność. Robiąc te rzeczy, odkryjesz, że wiele programów będzie Ci odpowiadać.

lil kim

Links